امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میکروب شناسی با ضریب 1
با سلامو خسته نباشید
برای درس میکروب شناسی با ضریب 1 کسی هست که بتونه یک کتاب خلاصه و جامع معرفی کنه  بم؟
پاسخ
سلام دوست عزیز.

واقعیت اینه که کتاب خلاصه ای که شامل کلیت مطالب باشه موجود نیست اما من به شما توصیه می کنم از جزوات معتبر استفاده کنید. در ضمن گروه اموزشی دکتر خلیلی هم تو دوره های اموزش از راه دورش درس باکتری شناسی با ضریب پایین رو ارائه میده که جزواتش خلاصه و جامع و حاوی نکات کنکوره و میتونه براتون مفید باشه.
پاسخ
مرسی از راهنماییتون.کتاب 7 استاد از انتشارات خلیلی چطور؟ این کتاب میتونه مفید باشه؟!
پاسخ
کتاب 7 استاد بسیار حجیمه و برای باکتری ضریب پایین اصلا مناسب نیست. من باز هم بهتون جزوه رو پیشنهاد می کنم و لی اگر نثر کتابی رو دوست دارین می تونین از جامع باکتری شناسی خانم دکتر پاکباز استفاده کنید.
پاسخ
سلام
شما می تونید از کتاب های برای کنکور هم استفاده کنید من خودم برا بیوشیمی و باکتری از کتاب های برای کنکور بهداشت استفاده می کنم
پاسخ
سلام برای باکتری شناسی با ضریب پایین میشه فقط از روی IQB با پاسخنامه تشریحی خوند؟؟؟؟ تا چه اندازه جواب میده؟
پاسخ
منم همچین فکری دارم ولی فکر می کنم IQB یه کم برا ما ک ضریب یک داره زیادیه فک کنم واسه کسایی که باکتری می دن تو ارشد بهتر باشه منم واقعا با این درسای تک ضریبی مشکل دارم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان