امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مزایای مدرک آزمون تافل TOEFL
#1
داشتن انتخاب های بیشتر. بیشتر از ۹۰۰۰ کالج، دانشگاه و آژانس در بیش از ۱۳۰ کشور نمرات آزمون تافل را در تصمیم گیری های پذیرش ملاک قرار می دهند.

1) آسان بودن شرکت در آزمون: می توانید هر زمان و در هر مرکز که مایل باشید در آزمون تافل شرکت نمایید. در حال حاضر بیش از ۴۵۰۰ مرکز برگزاری آزمون در بیش از ۱۶۵ کشور در سطح جهان موجود است. علاوه بر این، از آنجا که کل آزمون تافل در یک روز برگزار می شود (برخلاف آزمون هایی مانند IELTS که بخش speaking در روز جداگانه و قبل یا بعد از بخش های دیگر آزمون برگزار می شود) می توانید در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

2) سنجش توانایی های آکادمیک: داشتن مدرک آزمون تافل به شما در اثبات توانایی های انگلیسی قابل استفاده در محیط آکادمیک کمک می کند. در آزمون تافل، می توانید متنی از یک کتاب خوانده و به یک سخنرانی گوش دهید و پس از آن در پاسخ صحبت کنید یا بنویسید. از آنجا که آزمون TOEFL شامل ۱۰۰% پرسش آکادمیک می باشد، بسیاری از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی این آزمون را بهترین ملاک در تصمیم گیری پذیرش دانشجویان و متقاضیان می دانند.

3) بخش Speaking منصفانه تر ارزیابی می شود: در بسیاری آزمون های دیگر بخش Speaking با انجام مصاحبه با حضور یک ارزیاب انجام می شود. چگونه می توان مطمئن بود که مصاحبه گر در ارزیابی شما کاملا منصفانه عمل می کند، به عنوان مثال مصاحبه گر ممکن است روز بدی داشته و نمره ای کمتر از آنچه استحقاق آن را دارید برای شما محاسبه نماید. در صورتیکه در آزمون TOEFL نمره ای که می گیرید بی تردید عینی تر و قابل اعتمادتر است به این دلیل که پاسخ های بخش Speaking ضبط شده و بوسیله ۳ تا ۶ ارزیاب ارزشیابی می گردد.

4) نمرات تافل شما را متمایز می کند: نمرات آمون تافل به دلیل اعتبار این آزمون در کیفیت، بی طرفی و ۱۰۰% محتوی آکادمیک به شما این امکان را می دهد که از سایر متقاضیان متمایز باشید. تافل مقبول ترین آزمون زبان انگلیسی در سطح جهان در بیش از ۹۰۰۰ کالج، دانشگاه و آژانس و دیگر مؤسسات در ۱۳۰ کشور است که البته شامل ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا نیز می شود. با ارسال نمرات TOEFL به دانشگاه انتخابی خود در واقع اثبات می کنید که آماده موفقیت در تحصیل هستید.
پاسخ
#2
نمره تافل خیلی مهمه ولی واقعا سخته
آیا راهی هست که بشه حدس زد چه مواردی رو بیشتر کار کنیم برای امتحانش
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان